Kompiuterių remontas Vilniuje

Kompiuterių taisymas Vilniuje

Naujausi straipsniai ir naujienos

Dell XPS 11 apžvalga

Dell XPS 112014 m. kovo 28 d.

Dell XPS 11 yra plonas, lengvas įrenginys, kuris turi išvaizdų, itin didelės raiškos ekraną. Tačiau kai kurios kitos šio įrenginio dalys - pavyzdžiui, klaviatūra – ne visai pateisina lūkesčius.

XPS 11 yra ne tik nešiojamas kompiuteris - jis gali būti išlankstomas kaip palapinė arba naudojamas kaip planšetė.

Kompiuteris turi porą vyrių, kurių pagalba ekraną galima apversti 360 laipsnių kampu, ir taip nešiojamą kompiuterį lengvai pakeisti į planšetę. Vyriai veikia  sklandžiai ir magnetiniai skląsčiai yra pakankamai stiprūs, kad patikimai išlaikytų įrenginį abejose – tiek nešiojamojo kompiuterio tiek planšetės padėtyse.

Pasak Dell, XPS 11 vyriai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, atlaikė bandymus, kurių metu buvo atlikta daugiau nei 20 000 rotacijos ciklų. Skaičiuojant vidutiniškai 10 apsukimų (rotacijų) per dieną, tai turėtų būti lygu mažiausiai bent penkeriems su puse metų. Taigi, aišku, kad kompiuterio vyriai gali tarnauti mažiausiai penkerius metus.  

Nešiojamojo kompiuterio režimu XPS 11 yra 15 mm, o  planšetės režimu - 11 mm storio, 30 cm pločio ir 20 cm aukščio bei apie 1,13 kg svorio. Korpusas yra pagamintas lengvo anglies pluošto pagrindu, su patogia, minkšta apdaila. „Palmrestas“ padengtas magniu.

Įrenginio WQHD ekranas, kurio raiška sudaro 2560 x 1440 taškų savo gebėjimais aiškiai perteikti detales ir rodyti itin aukštos kokybės vaizdą pranoksta konkurentus. Tačiau, jis nėra toks ryškus kaip mažesnės rezoliucijos HP EliteBook Revolve G2 ekranas.

Ekranas pagamintas iš Gorilla Glass NBT, turėtų tikti kasdieniam naudojimui. Jis gerai ir greitai reaguoja į 10 skirtingų pirštų prisilietimo judesių. Tačiau, naudojant kaip nešiojamą kompiuterį, ekranas pastebimai virpa.

Vis dėl to, didžiausia XPS 11 problema yra jo klaviatūra, kuri turi membraninius klavišus, kurie teikia mažai arba neteikia visiškai jokio grįžtamojo lytėjimo ryšio. Mėgstantiems rašyti klaviatūra, tai yra geriau, nei naudojant klaviatūra ekrane, bet ne per geriausiai. Mygtukų jautrumas yra reguliuojamas (t.y. galima priprasti), tačiau, naudotojų teigimu, norint tikslingai paspausti mygtukus, reikia sulėtinti žodžių rinkimo greitį nuo maždaug 40-45 žodžių per minutę iki maždaug 15 ar 20 žodžių per minutę. Kai įrenginys naudojamas kaip planšetė, klaviatūra ir „Touchpad“ yra nusukti žemyn, kas laikant planšetę (su nelygiu klaviatūros paviršiumi savo rankoje), gali atrodyti šiek tiek keistai. Siekiant išvengti netyčinio rašymo, klaviatūra ir „Touchpad“ planšetės režime automatiškai išsijungia.

XPS 11 turi porą USB 3.0 lizdų, HDMI ir garso lizdus. Įrenginyje galima naudotis 802.11n Wi-Fi ir Bluetooth. Kompiuteris turi Trusted Platform Module skirtą verslo saugumui, o po „Touchpad“ apgalvotai  įrengta NFC jungties vieta.

Kaina prasideda nuo 1000$ ir yra su Intel Core i3 procesoriumi, 4GB RAM ir 80GB SSD. Yra kitos dvi konfigūracijos: viena su Intel Core i5 procesoriumi ir 128GB SSD už $1250 ir Intel Core i5 modelis su 256GB SSD už $1450.

Testo rezultatai

Atlikus PassMark PerformanceTest, XPS 11 surenka pagirtiną rezultatą - 1,311. Jis surinko 157 su CineBench procesoriaus testu, bet negalėjo užbaigti grafikos dalies (taip nutiko dėl tvarkyklės problemos, kurią "Intel"  šiuo metu sprendžia).

XPS 11 baterija atlaikė keturių valandų ir 35 minučių trukmės nepertraukiamą HD vaizdo peržiūrą. Baterija turėtų atlaikyti visą dieną, nepertraukiamai dirbant įprastus darbus. Baterija nėra keičiama.

XPS 11 pasirodė su Windows 8.1 ir Tagaboom programa, kuri leidžia paversti nuotraukas, muziką ir balso įrašus į multimedijos pristatymus. Kompiuteriui suteikiama vienerių metų garantija; jos pratęsimas iki trejų metų kainuoja $200.

Esmė

Visų pirma, suprojektuotas ir sukurtas kaip planšetė, XPS 11 atlieka šį vaidmenį gerai. Bet dėl klaviatūros, trūkumų XPS 11 neveikia taip gerai, kaip nešiojamasis kompiuteris.  

Kaina: $1000 (pradinė kaina).

Privalumai: Itin aukštos rezoliucijos ekranas, lengva aliuminio ir anglies pluošto konstrukcija, NFC jungties vieta.

Trūkumai: Membraninė klaviatūra.

Naudoti kompiuteriai

Dell Inspiron 15-5547

Lenovo Thinkpad T510

Intel Core i5-520m 2.40GHz; 4GB RAM; 320GB HDD; Intel HD; 15.6" LED 1366x768;

120€

Darbo laikas

I:IV 10:00-19:00 val.

V 10:00-18:00 val.

Susisiekite

Reklama

Kontaktai

© Visos teisės saugomos 2007-2017 www.kompiuteriu-meistras.lt | Kompiuterių remontas Vilniuje | Kompiuterių taisymas Vilniuje