Kompiuterių remontas Vilniuje

Kompiuterių taisymas Vilniuje

Naujausi straipsniai ir naujienos

"Microsoft" įdiegtas Skype - Outlook.com paskyrų junginys pagaliau prieinamas visiems vartotojams

Outlook.com - skype2014 m. kovo 11 d.

„Skype“ „Outlook.com“ svetainėje visuotinai prieinamas turėjo būti dar 2013 metų vasarą.

Po beveik metus trukusio bandomosios Outlook.com – Skype junginio versijos testavimo kai kuriose rinkose, "Microsoft" dabar ją padarė prieinamą visiems naudotojams.

Kai kurios šalys šia galimybe galėjo naudotis dar praeitais metais, tačiau paslauga visame pasaulyje ir visiems vartotojams prieinama tapo tik po septynių mėnesių nuo pristatymo.

Ši sąsaja leidžia Outlook.com elektroninio pašto vartotojams, naudojantis vaizdo ir garso skambučiais, bendrauti su jų Skype kontaktuose esančiais asmenimis per elektroninį paštą.

Bandomąją šio junginio versiją „Microsoft“ įdiegė atsitiktinai pasirinktose rinkose, kurios ja naudotis pradėjo nuo praeitų metų balandžio mėnesio ir tuo pačiu metu pažadėjo pasaulinį Skype Outlook.com prieinamumą 2013 metų vasarą. Tačiau, kaip matome, pažadas išsipildė labai pavėluotai.

Norėdami susieti Outlook.com ir Skype, vartotojai turi sujungti savo Microsoft ir Skype paskyras bei įdiegti programos įskiepį, kuris veikia naujausiose Internet Explorer, Chrome, Firefox ir Safari naršyklių versijose.

Naudojantis Skype Outlook.com, galite lengvai susisiekti su savo Skype draugais tiesiai iš savo Outlook.com pašto dėžutės. Tai reiškia, kad vienu spragtelėjimu jūs galite pereiti nuo susirašinėjimo pokalbio langelyje ar elektroniniame pašte į vaizdo skambutį.

Jei dar nesinaudojate šia nauja Microsoft įdiegta paslauga, Skype įskiepį galite parsisiųsti iš šios svetainės:  http://www.skype.com/en/offers/outlook/.

Naudoti kompiuteriai

Dell Inspiron 15-5547

Lenovo Thinkpad T510

Intel Core i5-520m 2.40GHz; 4GB RAM; 320GB HDD; Intel HD; 15.6" LED 1366x768;

120€

Darbo laikas

I:IV 10:00-19:00 val.

V 10:00-18:00 val.

Susisiekite

Reklama

Kontaktai

© Visos teisės saugomos 2007-2017 www.kompiuteriu-meistras.lt | Kompiuterių remontas Vilniuje | Kompiuterių taisymas Vilniuje