Dell Inspiron 7537 (korpuso remontas)

2019-05-06


Dell Inspiron 7537 remontas

Per pastaruosius du-tris metus į taisyklą atvyksta vis daugiau kompiuterių lūžusiais korpusais. Ne paslaptis, kad nešiojami kompiuteriai stipriai atsikrato antsvorio, gamintojai stengiasi ne tik išploninti korpusus, tačiau naudodami neaukščiausios kokybės medžiagas juos atpiginti. Jei prieš dešimt metų į taisyklą atvykdavo nešiojami kompiuteriai lūžusiu korpusu, tai būdavo išimtiniai atvejai. Šiai dienai tokie atvejai yra kasdienybė. Gamintojai tai puikiai žino ir tuo naudojasi skatindami masinį pirkimą ir vartojimą. Porą metų atitarnavęs kompiuteris sulūžta kaip vaflis, o ką daro vartotojas? Dažniausiai meta lauk senąjį ir bėga į parduotuvę rinktis naujausio modelio kuris lyginant pagal pajėgumą jūsiškį „pensininką“ lenkia tik 10-20 procentų. Žinoma gamintojas garsiai šaukia, kad pirkit naujesnį, greitesnį, modernesnį ir būkite kieti. Juk visi nori būti kieti, ar ne? Bet mes sakome, kad taisyti yra KIETA! Taip, juk tai toks geras jausmas kai pavyksta prikelti nurašytą daiktą antram gyvenimui! Jei esate ką nors sutaisę (kad ir laidelį prilitavę) - mus suprasite. Kitas dalykas – sutaupote pinigų ir neteršiate gamtos (kada nors parašysime straipsnį kiek lieką atliekų nuo vieno pagaminto kompiuterio..). Taigi viliamės, kad svarstyklės išsilygina ir prieš skubėdami į parduotuvę, pirkti naujausio modelio, galbūt dar kartą pagalvosite ir nuspręsti sutaisyti, juk taisyti KIETA! :)

Kompiuterio korpuso remontas

Šį kartą korpuso remontą atliekame Dell Inspiron 7537. Prieš pradėdami darbus beveik visada turime du pasirinkimus – keisti korpusą į naują ar restauruoti esamą. Atsakymas dažniausiai priklauso nuo lūžio dydžio. Jei tarkime jūsų laptopas nebuvo pervažiuotas traktoriaus ar iškritęs iš devinto aukšto – verta restauruoti. Dažniausiai iš korpuso išlūžtą lankstų tvirtinimo taškai, nes būtent toje vietoje vyksta didžiausias tempimas uždarinėjant kompiuterį. Būtent tokį atvejį ir turime šį kartą – abu lankstai yra išlūžę iš korpuso net keturiose vietose, tiek iš kompiuterio apačios, tiek ir iš ekrano dangčio pusės.

Išlūžę lankstai iš korpuso

Mūsų tikslas yra atstatyti visus lūžusius tvirtinimo lizdus į savo vietas. Tam naudojame ypatingai stiprius ir smirdžius klijus :) Prie klijuojant, paviršių sušiaušiame panaudodami dremelį (lietuviškai turbūt tiesinis šlifuoklis), taip užtikrinant geresnį klijų sukibimą. Toliau tepame klijus, ir statome į vietas tvirtinimo lizdus. Viską supresuojame ir paliekame keletui valandų išdžiūti. Baigus džiovinimą, korpusą surenkame ir vaflis virsta atgal į kompiuterį :)

Korpuso klijavimas

Visiems skeptikams ir abejojantiems ar atlaikys, sakome – atlaikys! Žinome ką darome, todėl tokiems darbams taikome net 6 mėnesių garantiją. Taigi jeigu savo kompiuterį mėtysite rečiau už savo smartphoną – viskas bus gerai :)

Suremontuotas korpusas

Kontaktai


Greičiausias būdas susisiekti su mumis – telefonu arba el. paštu. Mūsų dirbtuves rasite Vilniuje, J. Kubiliaus g. 23

Tel.: 8-601-07250

J. Kubiliaus g. 23 (2 aukštas, vidurinis įėjimas), Vilnius

Dirbame: I-V 09:00-17:30

Atsiskaitomoji sąskaita: LT954010042400432840 (Luminor | DNB) Gavėjas: Modestas Černiauskas, verslo liudijimo nr: ES950100-1