Privatumo politika - kompiuteriu-meistras.lt


kompiuteriu-meistras.lt svetainė prieinama adresu https://www.kompiuteriu-meistras.lt

Vienas iš mūsų prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra nurodoma informacija, kurią renka, įrašo ir kaip ją panaudoja kompiuteriu-meistras.lt

Jei turite papildomų klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@kompiuteriu-meistras.lt

Prisijungimo žurnalo rinkmenos

kompiuteriu-meistras.lt laikosi standartinės prisijungimo žurnalo rinkmenų naudojimo tvarkos. Šios rinkmenos generuojamos lankytojams apsilankius svetainėje. Į žurnalų rinkmenas surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (ISP), datos ir laiko žymą, nuorodos puslapius ir paspaudimų skaičių. Jos nėra susiję su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Informacijos tikslas - analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti naudotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Privatumo politika

Ši privatumo politiką taikoma kiekvienam kompiuteriu-meistras.lt reklamos partneriui. Mūsų privatumo politika buvo sukurta naudojant „GDPR Privacy Policy Generator“ ir „Privacy Policy Generator“ iš „TermsFeed“ ir „Terminų ir sąlygų“ šablono.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, „JavaScript“ ar žiniatinklio signalai, kurie naudojami jų atitinkamuose skelbimuose ir nuorodose, rodomose kompiuteriu-meistras.lt, kurie siunčiami tiesiai į vartotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos matuojant reklamos kampanijų efektyvumą ir (arba) pritaikant reklamos turinį, kurį matote lankomose svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuteriu-meistras.lt neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai.

Trečiųjų šalių privatumo politika

kompiuteriu-meistras.lt privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Todėl, jei norite gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkamomis šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politikomis. Ji gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų galimybių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus per atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukų valdymą su konkrečiomis interneto naršyklėmis, ją galima rasti atitinkamose interneto svetainėse.

Vaikų sauga

Kita mūsų prioritetų dalis - vaikų apsaugos užtikrinimas naudojantis internetu. Raginame tėvus ir globėjus prižiūrėti, dalyvauti ir (arba) stebėti savo vaikų veiklą internete.

kompiuteriu-meistras.lt sąmoningai nerenka jokios asmeninės identifikuojamos informacijos iš vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas mūsų svetainėje pateikė tokią informaciją, primygtinai rekomenduojame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes padarysime viską, ką galime, kad nedelsiant pašalinti tokią informaciją iš mūsų įrašų.

Privatumo politika internete

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams dėl informacijos, kurią jie dalinosi ir (arba) surinko kompiuteriu-meistras.lt. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba per kitus kanalus nei ši svetainė.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos taisyklėmis ir nuostatomis.

Kontaktai


Greičiausias būdas susisiekti su mumis – telefonu arba el. paštu. Mūsų dirbtuves rasite Vilniuje, J. Kubiliaus g. 23

Tel.: 8-601-07250

J. Kubiliaus g. 23 (2 aukštas, vidurinis įėjimas), Vilnius

Dirbame: I-V 09:00-17:30

Atsiskaitomoji sąskaita: LT954010042400432840 (Luminor | DNB) Gavėjas: Modestas Černiauskas, verslo liudijimo nr: ES950100-1