Kompiuterių ekranų matricų keitimas

Kompiuterio ekrano (matricos) keitimas


Mes suprantame koks svarbus yra kompiuteris jūsų kasdienėje veikloje. Juk negalite leisti sau neužbaigti ataskaitos darbe, nepriduoti kursinio darbo, ar praleisti naujausią Game of Thrones seriją dėl tokio menkniekio – į šipulius pavirtusio kompiuterio ekrano. Nekaltinkite savęs, savo padūkusio katino, ar savo mylimo mažylio dėl neapdairumo, nes visiems visko pasitaiko ir retas kompiuteris baigia savo gyvenimą neparagavęs kritimo nuo stalo, ar minkštosios prisilietimo netyčia prisėdus tamsoje..

Kiekvieną dieną, mažiausiai po keletą kartų mes susiduriame su panašiomis istorijomis. Tik nesijaudinkite. Sudužusį kompiuterio ekraną pakeisime per 20 minučių, kol patogiai luktelėsite prisėdę ant mūsų sofkutės ir permesite keletą facebook postų. Ir viskas! Vietoje turime didelį pasirinkimą naujų originalių ekranų (jei atrodyti kiečiau – reiktų sakyti matricų), o jei norite sutaupyti – galima pasiūlyti ir naudotą ekraną (tik pasirinkimas ne toks didelis). O jei atsitiktų taip, kad vietoje reikiamo ekrano neturėsime – taip pat nėra ko nerimauti, detales užsakysime ir per 24 valandas jūsų kompiuteris bus sveikas gyvas.

O dabar apie pinigus, juk tai svarbiausia ar ne? ir kam tą visą tekstą rašėme..? Gerai. Pakeitimo darbai jūsų kišenei atsieis 12 eurų, naujų ekranų (tiesą sakant, jų yra šimtai skirtingų ir visų kainų neišvardinsime) kainos startuoja nuo 50 eurų, o naudotų – nuo 20 eurų. Tikslią kainą visada galite sužinoti paskambinę ar parašę mums. Tik neklauskite kiek kainuos ekranas mano Asusiukui ar Deliukui. Jūsų ir mūsų patogumui, prašome pateikti tikslų kompiuterio modelį, juk tikslumas lygu operatyvumui. Žinodami konkretų modelį, kainą pateiksime ne tik tikslią, bet ir užtikriname – sąžiningą.

Taigi, sudaužius kompiuterio ekraną, planas toks: pirmas dalykas - nesijaudinate, antras – keliaujate pas mus, trečias – įsitikinate, kad nepamiršote casho ar mokėjimo kortelės ir ketvirta – laimingi keliaujate su sutvarkytu kompiuteriu namo.. na, nebent turite naujausią Apple Macbook Pro modelį ir buvote neapsidraudę, tokiu atveju kurį laiką laimingi nesijausite.. :)

Naujiems ekranams taikoma 12mėn., naudotiems - 3mėn., pakeitimo darbams - 6mėn. garantija!

Kontaktai


Greičiausias būdas susisiekti su mumis – telefonu arba el. paštu. Mūsų dirbtuves rasite Vilniuje, J. Kubiliaus g. 23

Tel.: 8-601-07250

J. Kubiliaus g. 23 (2 aukštas, vidurinis įėjimas), Vilnius

Dirbame: I-IV 10:00-19:00; V 10:00-18:00

Atsiskaitomoji sąskaita: LT954010042400432840 (Luminor | DNB) Gavėjas: Modestas Černiauskas, verslo liudijimo nr: ZA114850-1